Şu Ana Kadar 2012’nin En İyi Oyunları

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Her ne kadar yılı bitirmemize daha vakit varken, 2012’de yeni bir çok oyun var. 2012 yılını bitirmeden önümüzdeki 3 aylık süreçte gündeme oturacak bir veya iki oyun olacağını düşünüyoruz. Zira, bu tablonun neredeyse tamamı şekillenmiş durumda. Biz de bu 9 aylık süreçte sizlere en iyi olduğunu düşündüğümüz ve bir çok oyuncunun da hem fikir olduğu 2012’nin 9 aylık süreçte bize göre en iyi 3 oyununu tanıtmayı istedik.

Uncharted 3: Bir konsol oyunu olan Uncharted 3, ilk iki serinin aksine grafiklerini bir hayli geliştirmiş durumda. Özellikle müziklerindeki muhteşemlik ve ambiansı yaşama, oyuna ciddi anlamda bir artı katmış durumda. Özellikle bir çok Türk oyuncunun çemkirdiği  durumlardan birisi de oyunların Türkçe olmaması. Fakat Uncharted 3’ün seslendirmeleri tamamen Türkçe. İsterseniz ingilizce olarakta oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu sizin seçeneğinize kalmış. Grafikler demişken, Uncharted 1 ve 2 de yaratılan farklı atmosferler bu seride de yaratılmış. Kendinizi kaptırmanız içten bile değil.

Diablo 3: Yıllardır 3. oyunu bekleyen fanatikler sonunda, hasretle beklediği oyuna kavuştu. Oyundaki bir çok geliştirme ile birlikte, oynarken alınan keyif bir hayli artmış. İlk başlarda Blizzard’ın bu kadar talebi beklemediği için server kaldıramam gibi durumlarla karşılaşılsada Diablo 3’te her şey rayına oturmaya başlamış durumda.

Silent Hill: Downpour : Her ne kadar bir çok kişinin ilgisini çekmesede, gerçekten kaliteli bir kurguyla yapılmış bir oyun. Silent Hill’in o korku dolu dünyasına girdiğinizde, Downpour serisi ile iyice korkmaya başlıyorsunuz. Ne demişler Silent Hill fanları, bir kez Silent Hill’e girdin mi çıkamazsınız. Eğer sizde bu korku dolu oyunu incelerseniz veya oynarsanız ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

EN BEĞENİLEN OYUN HABERLERİ

  • Kinect Star Wars'un Tarihi Belli Oldu
    Kinect'in tanıtımında ortaya çıkan ancak devamlı ertelenen Kinect Star Wars oyununun ve oyun için tasarlanan özel Star Wars temalı Xbox 360 konsolunun çıkış tarihi belli oldu.
  • IAm Alive'ın Yeni Videosu Yayımlandı
    Ubisoft firması, uzun zamandır hakkında haber alınamayan I Am Alive için yeni bir tanıtım videosu yayımladı. Video oyun içi görüntülerden oluşuyor ve oldukça başarılı görünüyor.
  • PS Vita Satışa Sunuldu
    Sony'nin uzun zamandır merakla beklenen yeni el konsolu PS Vita, bugün itibariyle Japonya'da piyasaya sürüldü. Hatta satıştan saatler önce konsolu ele geçirenler bile oldu.

İSTATİSTİKLER

Bugün124
Dün94
Bu ay765
Bugüne kadar2464084