İlk adım dersleri nedir? Kimler takip etmelidir?

İlk Adım Dersleri alanı aslında Proje Liderlerimizden M.Enes AYDÜZ'ün seneler evveline dayanan projesi. İlk defa CMSTÜRK için portal çalışması yaptığımız zamanlarda dile getirmişti. Joomla Portalında yapmak nasip oldu. Pekiyi tam olarak nedir İlk Adım Dersleri?

İlk Adım Derslerinin hedefi Joomla!'ya yeni başlayacak olan kullanıcılar. Henüz Joomla kullanmamış ama araştırmaları yada tavsiyelerle Joomla kullanmaya karar veren, daha evvel belki de benzer hiç bir şey kullanmamış kimseler için tek bir kaynak bulmak oldukça zor. Çeşitli kaynaklar olmasına rağmen seviye olarak sınıflandırma yapılmadığından, yeni başlayan bir kulanıcı neyi bilmesi gerektiğini dahi bilmiyor. İlk Adım Dersleri burada devreye giriyor.

Henüz yeni başlamış bir Joomla kullanıcısı iseniz yahut Joomla kullanmak ile ilgili karar aşamasındaysanız, temel olarak bilmeniz gereken tüm yönetimsel deneyimi İlk Adım Dersleri ile öğrenebilir, Demo Joomla alanında ya da kendi yerel sunucunuzda deneyebilirsiniz.

İlk Adım Dersleri, bir Joomla site yönetimi için olmazsa olmazları, bilinmesi şart olan şeyleri içeriyor. Bu haliyle İlk Adım Dersleri aslında temel özellikleri anlatırken, belki tecrübeli kullanıcıların da daha evvel farketmediği bazı yöntemlere değiniyor olabilir. Ancak kesinlikle genel derslerimiz ile karıştırılmamalı.

İlk Adım Dersleri Joomla!'ya başlamak için takip etmeniz gereken derslerdir. İlk Adım Dersleri ile amatör sitelerinizi tek başınıza oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

Bizden söylemesi, sizden kullanması.

DERSLERİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

İlk Adım Dersleriyle Sıfırdan Başlayın! İlk adım dersleri nedir? Kimler takip etmelidir?
1 2 3 4 5

İSTATİSTİKLER

Bugün43
Dün97
Bu ay4406
Bugüne kadar2462364