Güncel Sürümler

Joomla! 3 Son Sürüm

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla! projesi, Joomla! CMS 3.2.0 kararlı sürümü duyurmaktan mutluluk duyar. Joomla! 3.2, Joomla! 3 serisinin en son ana sürümüdür. Üretici ekibin amacı, Joomla kullanıcılarına düzenli ve sık güncellemeler sunmaya devam etmektir. Joomla 3.2, hata düzeltmeleri ve yeni özellikleri açısından Joomla 3.2'nin en son sürüm olmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Sürüm güncellemelerinizi yaptıktan sonra dil paketlerimiz ile dil güncellemesi de yapmayı unutmayın.

Joomla! 2.5.16 Son Sürüm

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla! Projesi, Joomla! 2.5.16 sunmaktan mutluluk duyar. Bugün joomla 2.5.15 yayınlanmasından hemen sonra bildirilen 3 kritik sorunları ele almaktadır. Joomla 2.5.16 sürüme geçmeniz tavsiye edilmektedir. Düşük seviyeli güvenlik düzeltmeleri çok önem arz etmese de hta düzeltmeleriyle birlikte bu sürüme yükseltmek gereklidir. Sürüm güncellemelerinizi yaptıktan sonra dil paketlerimiz ile dil güncellemesi de yapmayı unutmayın.

Joomla! 1.7.5 Son Sürüm

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla 1.7.5 Son SürümJoomla! önceki sürümden yaklaşık 1 hafta sonra 2 Şubat 2012 günü 1.7.5 güvenlik sürümünü yayınladı. Bu hem güvenlik hem de düzeltme sürümüdür. Derhal Joomla sitenizi bu sürüme güncellemelisiniz. Unutmayın, artık Joomla güncellemek çok kolay. Üstelik Joomla sürümleri ile aynı anda Türkçe sürümlerini de yayınlıyoruz. Dikkat: Sadece kendi serinizde güncelleme yapabilirsiniz. Bu sürün 1.7 kullanıcıları olup 2.5 serisine yükseltme yapmayacak olanlar içindir.

Joomla! 1.5.26 Son Sürüm

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla 1.5 Son SürümJoomla! önceki sürümden yaklaşık 1 ay sonra güvenlik sebebiyle sebebiyle 14 Kasım 2011 günü yeni sürümünü yayınladı. Bu, Joomla!'nın nadiren yayınlanan yüksek derecelik güvenlik düzeltme paketlerindendir. Bu bir güvenlik sürümüdür. Sürümü her ne olursa olsun tüm 1.5 kullanıcıların kısa süre içinde bu sürüme yükseltmeleri önemli bir gerekliliktir.

İSTATİSTİKLER

Bugün41
Dün97
Bu ay4404
Bugüne kadar2462362
feed-image RSS Kaynağı