JUG Etkinliği


İstanbul'da Joomla! Buluşması Vardı!

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

10 Haziran 2012 Pazar günü İstanbul'da Joomla! Buluşması vardı. 100'den fazla kişinin kayıt yaptırdığı ve yaklaşık 70 kişinin katılımda bulunduğu buluşmamız Hayat Vakfında gerçekleştirildi. 

Joomla Sohbetleri İstanbul - 8 Destek Bannerları

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla Sohbetleri İstanbul 8 Banner 25x25010 Haziran 2012 günü İstanbul'daki 8. buluşması gerçekleştirilecek olan Joomla Sohbetleri için sitelerinizde yayınlayabileceğiniz bannerlara burada yer veriyoruz. Flash dosyalar bağlantı olarak duyuru konumuzun adresini içermektedir. Diğer dosyalar için siz de Joomla Sohbetleri İstanbul - 8 duyuru sayfamızın adresini verebilirsiniz.

Joomla Sohbetleri İstanbul - 8

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Joomla Sohbetleri Istanbul 88'incisi düzenlenecek olan Joomla Sohbetleri İstanbul 10 Haziran 2012 günü gerçekleştirilecek. Bu JUG etkinliğine katkı sağlamak isteyenler birbiriyle yarışıyor. JoomACE'den Joomlart'a, Highwood Design'dan RocketTheme'e...

Joomla İstanbul Sohbetlerinde Buluştuk

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

7. İstanbul Joomla! buluşmasını güzel bir şekilde tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her zamanki gibi güzel bir buluşma oldu. Bol sohbetli geçen İstanbul Joomla! sohbetlerinin resimlerine ve detaylarına inelim.

Joomla! Sohbetleri İstanbul'da Buluşuyoruz!

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Bir İstanbul kışının sonlarına doğru Joomla Portalı liderliğindeki ilk İstanbul etkinliğinde buluşuyoruz. Buluşmada biraz hasret gidereceğiz, biraz bildiğiniz Joomla ve sektör sohbetlerini yapacağız, biraz da yaklaşan Joomla Günü İstanbul hakkında fikir paylaşacağız. Buna Joomla Portalı olan Joomla.GEN.TR'nin geliştirilmesine yönelik fikirlerinizin de alınmasını ekleyecek, yeni projeler hakkında görüşmeler yapacağız.

27 Kasım 2011 - Joomla! Ankara Sohbetleri

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Toplu fotoğraftaki 17-18 kişi en son dağılırken kalanlardı. 30-35 kişi olduk, gayet verimli, güzel bir buluşma oldu. Uzun süredir planını yaptığımız, sadece buluşmaya katılanların bildiği ve Türkiye için sürpriz olacak bir şeyin de bugün kararını aldık. Birkaç gün içinde o konuda detaylı bilgi paylaşacağız nasipse.

22 Mayıs 2011 - Joomla! İstanbul Buluşması

Bu habere oy verin
(0 oy verilmiş)

Güzel bir buluşma oldu yine. Bu serbest buluşmaların tadı bir başka oluyor. Program yok, eğitim yok, sunum yok, konuşmacı-dinlemeci-uyumacı yok. Buna mukabil çay-kahve var, sohbet var, kahvaltı (branch mı deniyor) var, ticari görüşmeler var, Joomla fikirleri var, proje çözümleri var, kakara kikiri var :) Güzel bir haftasonu için dostlarınızla olabilecek şeyler var diyelim kısaca. Bunun için serbest buluşmaların tadı başka. Aslında hepsinin kendine göre güzel tadı var.

EN BEĞENİLEN ETKİNLİK HABERLERİ

  • 25 Ekim 2008 İstanbul Etkinliği
    25 Ekim 2008 İstanbul Etkinliği 60-70 kişilik katılımla gerçekleştirilmiştir.
  • 22 Mayıs 2011 - Joomla! İstanbul Buluşması
    Güzel bir buluşma oldu yine. Bu serbest buluşmaların tadı bir başka oluyor. Program yok, eğitim yok, sunum yok, konuşmacı-dinlemeci-uyumacı yok. Buna mukabil çay-kahve var, sohbet var, kahvaltı (branch mı deniyor) var, t...
  • 10 Ocak 2009 - Joomla! Günü İzmir
    Çok güzel bir gündü. Gelenlerin ayaklarına sağlık. Bolu'dan, İstanbul'dan, Manisa'dan, Yalova'dan, Edirne'den katılım gerçekleşti İzmir dışında. İrtibat telefonlarımız sabah 8'den itibaren ilan edildiği gibi açık kaldı. ...

İSTATİSTİKLER

Bugün83
Dün65
Bu ay244
Bugüne kadar2426937
feed-image RSS Kaynağı